2013-08-27 07:25:22

Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach działania

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
Ogłasza nabór
wniosków o przyznanie pomocy na operacje
z zakresu „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”
w ramach działania
„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”
objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich
na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich wdrażanych za pośrednictwem
Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej
działającej na terenie gmin:
Baćkowice, Brody, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów

Wnioski o przyznanie pomocy można składać w terminie:
od 11.09.2013 r. do 11.10.2013
r.

Wnioski należy składać bezpośrednio w siedzibie Lokalnej Grupy Działania - Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej ul. Rakowska 5, 26-025 Łagów w godz. 7.30 – 15.30.

Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć na obowiązującym formularzu wraz z wymaganymi załącznikami.

Formularz wniosku dostępny jest na stronach internetowych: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi www.minrol.gov.pl, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa www.arimr.gov.pl, Świętokrzyskiego Biura Rozwoju Regionalnego w Kielcach www.prow.sbrr.pl i Lokalnej Grupy Działania - Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej www.lgd-srws.pl.

Kryteria wyboru operacji oraz wykaz dokumentów niezbędnych do wyboru wniosków z zakresu „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” są udostępnione na stronie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej oraz do wglądu w siedzibie biura Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, ul. Rakowska 5 w Łagowie w godz. 7.30 – 15.30

Wysokość dostępnych środków na operacje z zakresu „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” w 2013 roku wynosi 1 000 000,00 zł (słownie zł: jeden milion i 00/100).

Minimalne wymagania, których spełnienie jest niezbędne do wyboru projektu przez LGD Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej udostępnione są na stronie Internetowej www.lgd-srws.pl oraz do wglądu w siedzibie biura.

Wszelkie informacje niezbędne dla prawidłowego wypełnienia wniosków udzielane są w biurze Lokalnej Grupy Działania oraz pod numerem tel. (041) 30 74 938.

01. Wniosek o przyznanie pomocy dla działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

02. Wniosek o przyznanie pomocy dla działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" (wersja do edycji_

03. Instrukcja wypełniania wniosku o przyznanie pomocy dla działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

04. Ekonomiczny Plan Operacji (biznes plan)