2009-12-15 09:03:51

Ogłoszenie o naborze w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" - dla małych projektów

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Ogłasza nabór
wniosków o przyznanie pomocy na operacje
z zakresu „Małe projekty” w ramach działania
„Wdrażanie lokalnych
strategii rozwoju” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich

na lata 2007-2013 z udziałem środków
Europejskiego Funduszu Rolnego

na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich wdrażanych
za pośrednictwem
Lokalnej Grupy Działania
Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej

działającej na terenie gmin:
Baćkowice, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów.

Wnioski o przyznanie pomocy można składać w terminie:
od 31.12.2009 r. do 30.01.2010 r.

Wnioski należy składać bezpośrednio w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, ul. Słupska 3, 26-025 Łagów, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30. Ostateczny termin składania wniosków upływa 30 stycznia 2010 roku o godzinie 15.30.

Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć na obowiązującym formularzu wraz z wymaganymi załącznikami.

Formularz wniosku dostępny jest na stronach internetowych: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w
ww.minrol.gov.pl, Świętokrzyskiego Biura Rozwoju Regionalnego w Kielcach www.prow.sbrr.pl i Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej www.lgd-srws.pl

Kryteria oceny zgodności operacji z LSR oraz kryteria wyboru operacji wraz z wykazem dokumentów niezbędnych do wyboru małych projektów przez Lokalną Grupę Działania udostępnione są na stronach: Świętokrzyskiego Biura Rozwoju Regionalnego i Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej oraz do wglądu w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, ul. Słupska 3, 26-025 Łagów, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.

Wysokość dostępnych środków na operacje z zakresu małych projektów w 2009 roku wynosi 103.063,00 zł.

Wszelkie informacje niezbędne dla prawidłowego wypełnienia wniosków udzielane są w biurze Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej oraz pod numerem telefonu: (041) 30 74 938.