Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

2013-01-15 09:59:51

Nabór na wolne stanowisko pracy Pracownik Sekretariatu.

Dyrektor Biura
Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

PRACOWNIK SEKRETARIATU POROZUMIENIA
/Nazwa stanowiska pracy/

1. OPIS STANOWISKA PRACY ZAWIERAJĄCY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zapewnienie sprawnej obsługi Sekretariatu Porozumienia lokalnych grup działania Województwa Świętokrzyskiego;
  •  logistyczne przygotowanie spotkań przedstawicieli lgd wchodzących w skład ww. Porozumienia,
  •  prowadzenie sekretariatu ww. porozumienia,
  •  przyjmowanie i nadawanie korespondencji,
  •  zbieranie wszelkich informacji ważnych dla lokalnych grup działania i przekazywanie ich grupom wchodzącym w skład ww. porozumienia,
  •  redagowanie pism, aktualności na stronę internetową i informacji prasowych.

2. OKREŚLENIE WYMIARU CZASU PRACY:

  •  pełny etat.

3. WYMAGANIA NIEZBĘDNE, KTÓRE WINIEN SPEŁNIAĆ PRZYJMOWANY PRACOWNIK:

  • wykształcenie wyższe, preferowane administracyjne bądź zarządzanie i marketing,
  •  znajomość PROW 2007 – 2013,
  •  pół roku pracy na podobnym stanowisku lub w administracji,
  •  nastawienia na realizację powierzonych zadań,
  •  nastawienia prospołeczne,
  •  miła prezencja,
  •  asertywność.

4. WYMAGANIA POŻĄDANE STAWIANE NOWEMU PRACOWNIKOWI:

  •  znajomość odpowiednich przepisów prawa (np.: ustawy o fundacjach, stowarzyszeniach, pożytku publicznym i wolontariacie, rozporządzeń właściwego ministra ds. rolnictwa dotyczących Osi IV PROW 2007 – 2013),
  •  nastawienie na ludzi,
  •  sumienność i terminowość.

5. UMIEJĘTNOŚCI:

  •  bardzo dobra obsługa sprzętu biurowego (ksero, fax., skaner),
  •  dobra obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, Internet, poczta elektroniczna),
  •  umiejętność prowadzenie rozmów przez telefon,
  •  mile widziana znajomość języka angielskiego lub jednego z krajów UE.

6. WYMAGANE DOKUMENTY:

  •  Życiorys/CV/,
  •  List motywacyjny,
  •  Dokument poświadczający wykształcenie/ dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów/,
  •  Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w Łagowie przy ul. Rakowska 5 do dnia 25 stycznia 2013 r.

Ww. dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm./.
Oferta powinna zostać opakowana w zaklejoną kopertę, tak aby nie można było zapoznać się z jej treścią do czasu otwarcia oferty, z dopiskiem o treści:
- „Oferta pracy na stanowisko Pracownik sekretariatu porozumienia” oraz
- „Nie otwierać przed 25 stycznia 2013r.”

Stowarzyszenie Rozwoju
Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów
tel./fax (041) 30-74-938
e-mail: biuro@lgd-srws.pl
KRS nr: 0000312036

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska