Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

2013-01-17 11:30:23

Nabór na wolne stanowisko pracy Specjalista ds. Rozliczeń.

Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:
Specjalista ds. Rozliczeń
/Nazwa stanowiska pracy/

1. OPIS STANOWISKA PRACY ZAWIERAJĄCY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• zapewnienie sprawnego rozliczania projektów finansowanych z EFRROW,
• przygotowywanie szczegółowych opisów zadań w ramach projektów finansowanych z EFRROW, • zbieranie ofert niezbędnych do przygotowania szczegółowych opisów zadań w ramach projektów finansowanych z EFRROW,
• przygotowywanie wniosków o płatność w ramach projektów finansowanych z EFRROW.

2. OKREŚLENIE WYMIARU CZASU PRACY:
• pełny etat.

3. WYMAGANIA NIEZBĘDNE, KTÓRE WINIEN SPEŁNIAĆ PRZYJMOWANY PRACOWNIK:
• wykształcenie wyższe, preferowane administracyjne bądź zarządzanie i marketing,
• znajomość PROW 2007 – 2013,
• rok pracy na podobnym stanowisku lub w administracji,
• nastawienia na realizację powierzonych zadań,
• nastawienia prospołeczne,
• miła prezencja,
• asertywność.

4. WYMAGANIA POŻĄDANE STAWIANE NOWEMU PRACOWNIKOWI:
• znajomość odpowiednich przepisów prawa (np.: ustawy o fundacjach, stowarzyszeniach, pożytku publicznym i wolontariacie, rozporządzeń właściwego ministra ds. rolnictwa dotyczących Osi IV PROW 2007 – 2013),
• co najmniej rok doświadczenia w działalności społecznej, wolontarystycznej,
• nastawienie na ludzi,
• sumienność i terminowość.

5. UMIEJĘTNOŚCI:
• poprawnego pisania,
• bardzo dobra obsługa sprzętu biurowego (ksero, fax., skaner),
• dobra obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, Internet, poczta elektroniczna),
• umiejętność prowadzenie rozmów przez telefon.

6. WYMAGANE DOKUMENTY:
• Życiorys/CV/,
• List motywacyjny,
• Dokument poświadczający wykształcenie/ dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów/, • Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w Łagowie przy ul. Rakowska 5 do dnia 30 stycznia 2013 r.

Ww. dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm./.

Oferta powinna zostać opakowana w zaklejoną kopertę, tak aby nie można było zapoznać się z jej treścią do czasu otwarcia oferty, z dopiskiem o treści:
- „Oferta pracy na stanowisko Specjalista ds.Rozliczeń”,
 - „Nie otwierać przed 30 stycznia 2013 r.”

Stowarzyszenie Rozwoju
Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów
tel./fax (041) 30-74-938
e-mail: biuro@lgd-srws.pl
KRS nr: 0000312036

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska