Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

2013-07-02 10:40:31

Nabór na wolne stanowisko pracy Pracownik Sekretariatu

Dyrektor Biura

Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

PRACOWNIK SEKRETARIATU POROZUMIENIA

/Nazwa stanowiska pracy/

  1. OPIS STANOWISKA PRACY ZAWIERAJĄCY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zapewnienie sprawnej obsługi Sekretariatu Porozumienia lokalnych grup działania Województwa Świętokrzyskiego;

- logistyczne przygotowanie spotkań przedstawicieli lgd wchodzących w skład ww. Porozumienia,

- prowadzenie sekretariatu ww. porozumienia,

- przyjmowanie i nadawanie korespondencji,

-zbieranie wszelkich informacji ważnych dla lokalnych grup działania i przekazywanie ich grupom wchodzącym w skład ww. porozumienia,

- redagowanie pism, aktualności na stronę internetową i informacji prasowych.

  1. OKREŚLENIE WYMIARU CZASU PRACY:

- pełny etat.

  1. WYMAGANIA NIEZBĘDNE, KTÓRE WINIEN SPEŁNIAĆ PRZYJMOWANY PRACOWNIK:

- wykształcenie wyższe, preferowane administracyjne bądź zarządzanie i marketing,

- znajomość PROW 2007 – 2013,

- pół roku pracy na podobnym stanowisku lub w administracji,

- nastawienia na realizację powierzonych zadań,

- nastawienia prospołeczne,

- miła prezencja,

- asertywność.

  1. WYMAGANIA POŻĄDANE STAWIANE NOWEMU PRACOWNIKOWI:

-znajomość odpowiednich przepisów prawa (np.: ustawy o fundacjach, stowarzyszeniach, pożytku publicznym i wolontariacie, rozporządzeń właściwego ministra ds. rolnictwa dotyczących Osi IV PROW 2007 – 2013),

- nastawienie na ludzi,

- sumienność i terminowość.

  1. UMIEJĘTNOŚCI:

- bardzo dobra obsługa sprzętu biurowego (ksero, fax., skaner),

- dobra obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne,Internet, poczta elektroniczna),

- umiejętność prowadzenie rozmów przez telefon,

- mile widziana znajomość języka angielskiego lub jednego z krajów UE.

  1. WYMAGANE DOKUMENTY:

-  Życiorys/CV/,

-  List motywacyjny,

- Dokument poświadczający wykształcenie / dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych  studiów /,

- Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w Łagowie przy ul. Rakowska 5, do dnia 15 lipca 2013 r.

Ww. dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm./.

Oferta powinna zostać opakowana w zaklejoną kopertę, tak aby nie można było zapoznać się z jej treścią do czasu otwarcia oferty, z dopiskiem o treści:

-  „Oferta pracy na stanowisko Pracownik sekretariatu porozumienia” oraz

-  „Nie otwierać przed 15 lipca 2013r.”

Stowarzyszenie Rozwoju
Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów
tel./fax (041) 30-74-938
e-mail: biuro@lgd-srws.pl
KRS nr: 0000312036

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska