2010-03-24 11:54:26

Informacja dla rodziców dzieci chcących uczestniczyć w "Młodzieżowej Akademii Leader'a".

„Młodzieżowa Akademia Leader’a” realizowana jest przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w Łagowie. Są to bezpłatne spotkania, które mają na celu przygotować młodzież do pozyskiwania środków na różnego rodzaju działalność min. z funduszy europejskich dostępnych w ramach konkursów ogłaszanych przez LGD z osi 4 Leader. Państwa dziecko w ramach zgłoszenia zostało zakwalifikowane do udziału w szkoleniu. W czasie trwania „Młodzieżowej Akademii Leader’a” w miesiącach marzec-czerwiec 2010 r. przeprowadzone zostaną 4 spotkania sobotnie trwające: pierwsze 6 godzin natomiast pozostałe trzy po 3 godziny. Będą one poświęcone takim zagadnieniom jak:
• planowanie działań,
• współpraca i praca w grupie,
• rola lidera w grupie,
• przygotowanie biznesplanu i pozyskiwanie środków na własną działalność,
• zarządzanie czasem.
Osoby uczestniczące we wszystkich spotkaniach otrzymają certyfikat ukończenia Młodzieżowej Akademii Leader’a. (Terminy kolejnych spotkań udostępnione są na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.lgd-srws.pl z zakładce: młodzi aktywni).

W związku z powyższym jeśli Państwo wyrażacie zgodę na udział dziecka ww. szkoleniu zwracamy się z prośbą o wypełnienie załączonego „Oświadczenia rodzica dziecka” i dostarczenie go nam za pośrednictwem Państwa dziecka na najbliższe zajęcia lub bezpośrednio do siedziby biura na adres:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej;
26-025 Łagów,