Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

Jak promować region


2009-05-27 20:07:12

Jak promować region

Dyrektor Biura Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, Piotr Sadłocha spotkał się we wtorek, 26 maja, w Rudkach, gmina Nowa Słupia, z przedstawicielami gospodarstw agroturystycznych, gmin należących do Lokalnej Grupy Działania, osobami działającymi w stowarzyszeniu. Rozmawiał o planach promocji regionu w 2010 r.
Było to pierwsze spotkanie, podczas którego dyskutowano w jaki sposób promować pięć gmin należących do lokalnej grupy działania. W trakcie niego padały różne propozycje począwszy od wydawania folderów, w tym również w językach obcych, skończywszy na stworzeniu systemu witaczy, udziale w targach turystycznych. Dyrektor GOK w Rudkach Agnieszka Popczyk-Borowiecka zaproponowała, by stworzyć jedną wspólną dla całego obszaru imprezę.
Dyrektor Piotr Sadłocha nie ukrywał, że przed stowarzyszeniem obecnie bardzo dużo pracy. – Część naszego przyszłorocznego budżetu planujemy przeznaczyć na promocję regionu, dlatego najbliższe tygodnie poświęcimy na przygotowanie produktu turystycznego, opartego na naszych zasobach, dziedzictwie – powiedział. – Dlatego zastanawiamy się, co oprócz Św. Krzyża, warto promować, tak aby pieniądze, które przeznaczymy na ten cel zostały skutecznie wydane.
Drukuj

Stowarzyszenie Rozwoju
Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów
tel./fax (041) 30-74-938
e-mail: biuro@lgd-srws.pl
KRS nr: 0000312036


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie
Menu

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Menu