2009-07-03 09:07:15

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia w dniu 02.07.2009 r.

W dniu 2 lipca 2009 r. odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, które otworzył Wiceprezes Zarządu Stanisław Masternak. W zebraniu uczestniczyło 19 Członków Stowarzyszenia, co niestety nie stanowiło kworum, dlatego też nie można było podejmować wiążących decyzji w głosowaniu.
Prowadzący Stanisław Masternak zaproponował, aby zebranie odbyło się według ustalonego porządku obrad, z pominięciem głosowania. Wniosek ten został zaakceptowany przez resztę członków.Wiceprezes Stanisław Masternak zaprezentował sprawozdanie z dotychczasowej działalności Stowarzyszenia w okresie od 2 lipca 2008 r. do 2 lipca 2009 r. Następnie Jacek Gaździk omówił sprawozdanie i wniosek Komisji Rewizyjnej. W kolejnej części zebrania Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej Piotr Sadłocha przedstawił prezentację planów i możliwości oraz sytuacji finansowej Lokalnej Grupy Działania.
Na koniec
zebrania Członkowie dyskutowali jak rozwiązać problem frekwencji na Walnym Zebraniu.