2009-08-06 15:13:28

Zwycięstwo Stowarzyszenia

W dniu 2 sierpnia 2009 r. w Lechowie odbył się I Turniej Tripletów Świętokrzyskich Lokalnych Grup Działania w Petanque. Gospodarzem rozgrywek była LGD "Wokół Łysej Góry". W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn składających się z przedstawicieli: LGD "Białe Ługi", LGD Dorzecze Bobrzy, LGD U Źródeł, LGD "Wokół Łysej Góry, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, w turnieju wystartowała również drużyna pracowników Świętokrzyskiego Biura Rozwoju Regionalnego.
Nasza drużyna zajęła I miejsce pokonując w finałowej rozgrywce gospodarzy spotkania LGD Wokół Łysej Góry. Trzecie miejsce zdobyli przedstawiciele ŚBRR.
W skład zwycięskiej drużyny wchodzili: Zdzisław Zwoliński - Prezes Stowarzyszenia, Kazimierz Kuczyński, Mirosław Borek, Justyna Poniewierska, Sławomir Miechowicz.