2009-11-12 09:04:08

Zawiązanie Partnerstwa

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w Łagowie zawarło partnerstwo ze Stowarzyszeniem Centrum Wolontariatu w Kielcach oraz z Fundacją Ośrodkiem Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu. W ramach partnerstwa został wspólnie przygotowany i złożony wniosek na sfinansowanie projektu Sieć Inkubatorów Trzeciego Sektora w Województwie Świętokrzyskim w ramach działania 7.2.2 POKL. Celem głównym projektu jest profesjonalizacja sektora ekonomii społecznej w woj. świętokrzyskim poprzez wparcie informacyjne, szkoleniowe i doradcze. W jego ramach przewidziano m.in.: staże, szkolenia, szkoła Lidera, forum współpracy, wizyty studyjne.