2010-01-20 14:14:09

Karnawałowa maskarada

16 stycznia br., w sobotnie popołudnie w pięknej zimowej pełnej ciepła atmosferze grono pedagogiczne wraz ze swoimi podopiecznymi zebrali się w Szkole Podstawowej w Rudzie na niecodziennym spotkaniu z wyjątkowymi gośćmi. Spotkanie zorganizowano w ramach zabawy karnawałowej połączonej jednocześnie ze zbliżającym się Dniem Dziadka i Babci. W miłym klimacie stworzonym przez nauczycieli i dzieci przebiegało spotkanie, pełne zabaw, humoru i radości. Dzieci recytowały wiersze poświęcone swoim dziadkom i babciom, przedstawiono spektakl współczesny pt. „Śpiąca królewna”. Zabawa zakończyła się konkursami z nagrodami, które współfinansowane były przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej. Było to pierwsze spotkanie współorganizowane wraz z Stowarzyszeniem, następne odbędzie się m.in. w Pawłowie, Jeziorku gm. Nowa Słupia.