2010-02-18 14:39:02

Ferie na sportowo w Rudkach

W ramach akcji „Ferie na sportowo” uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rudkach uczestniczyli w wielu zajęciach i turniejach sportowych m.in. w V Turnieju halowej piłki nożnej oraz w Turnieju piłki siatkowej w Łagowie. Finałem wszystkich rozgrywek, w których uczniowie z Rudek zdobyli wielokrotnie wysokie miejsca, było podsumowanie akcji, zorganizowane w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rudkach 29 stycznia 2010 r. W ramach podziękowania za udział uczniowie otrzymali upominki w formie nagród rzeczowych oraz słodki poczęstunek. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej również czynnie włączyło się w organizację imprezy fundując najmłodszym liczne nagrody, które sprawiły wiele radości.