2010-03-12 11:05:06

II edycja konkursu

W dniu 11 marca 2010 roku Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła II edycję konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich pod nazwą „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Osoby zainteresowane tematyką związaną z rolnictwem i obszarami wiejskimi, mogą wziąć udział w konkursie poprzez nadsyłanie prac. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi. Kapituła Konkursowa wybierze wyróżniające się opracowania, które zostaną wydane w postaci książki w Wydawnictwie Naukowym Scholar będącym partnerem w projekcie. Dodatkowo zwycięzca w każdej z kategorii otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych brutto. Termin nadsyłania prac upływa 30 lipca 2010 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej www.fdpa.org.pl.