2010-03-17 17:22:25

Galeria fotografii Katarzyny Gritzmann

Fot. nr 178 - ŚwiętomarzW dniu dzisiejszym p. Katarzyna Gritzmann przekazała nam swoje zdjęcia z Gminy Pawłów, które udostępniliśmy odwiedzającym naszą witrynę w zakładce Region/Galeria. Wszystkich miłośników fotografii zachęcamy do przekazywania nam swoich zdjęć przedstawiających miejscowości leżące w gminach Baćkowice, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów. Zdjęcia należy przesłać na płycie CD/DVD na adres Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej ul. Słupska 3 26-025 Łagów wraz podpisanym oświadczeniem następującej treści:
Ja (należy podać imię i nazwisko), niżej podpisany, oświadczam, że jestem w posiadaniu praw autorskich do zdjęć zapisanych w plikach (należy wymienić nazwy plików) i przekazanych w dn. (należy podać datę nadania pocztą płyty CD/DVD). Jednocześnie wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie ich przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w materiałach promujących obszar lokalnej grupy działania.