2010-04-12 14:55:33

Prace nad zmianą Statutu Stowarzyszenia

Na najbliższym Walnym Zebraniu zaproponowane zostaną zmiany Statutu wprowadzające przepisy umożliwiające:
  • stowarzyszeniu ubieganie się o status Organizacji Pożytku Publicznego, przedstawione propozycje dostosują statut do zapisów zmienionej w bieżącym roku Ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie,
  • szybkie zwołanie ponownego Walnego Zebrania w przypadku braku połowy osób uprawnionych do głosowania.
W związku z planem przyjęcia zmiany Statutu na najbliższym Walnym Zebraniu prosimy wszystkich członków o obowiązkową obecność.
W załączonym poniżej pliku zamieszczono projekt Uwały Walnego Zebrania nr 5/2010 w sprawie zmiany Statutu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.