2010-05-04 11:22:55

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej

Fot. nr 200 -W dniu 26 kwietnia 2010 r. odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, które otworzył Prezes Stowarzyszenia Zdzisław Zwoliński. Przewodniczącym Walnego Zebrania wybrany został jednogłośnie Marcin Aplas, a Sekretarzem Sławomir Miechowicz. W sprawozdaniu z działalności Stowarzyszenia w okresie 2 lipca 2009 – 15 kwietnia 2010 r. Prezes Zarządu Zdzisław Zwoliński podkreślił, że było to rok trudny ze względu na opóźnienia we wdrażaniu Osi IV Leader. Przy czym zaznaczył, że pomimo tych niezależnych od nas trudności plany zeszłoroczne udało się zrealizować bez konieczności zaciągania pożyczek. Reprezentująca Komisję Rewizyjną Teresa Sobczak rekomendowała udzielenie absolutorium Zarządowi. W trakcie Walnego przyjęto uchwałę umożliwiającą Stowarzyszeniu zaciąganie pożyczek w 2010 i 2011 r. do kwoty 60 tys. zł.
Fot. nr 201 -Ponadto na wniosek Zarządu zmieniony został Statut Stowarzyszenia, którego zapisy zostały dostosowane do znowelizowanej Ustawy o wolontariacie i organizacjach pożytku publicznego. Treść podjętych uchwał dostępna jest w zakładkach: Stowarzyszenie/Walne Zebranie/Podjęte Uchwały.