2010-05-20 08:24:19

Inwentaryzacja zasobów turystycznych

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej przy współpracy z firmą Pro-Inspiracja.pl Rafał Graczkowski planuje w miesiącach: maj – czerwiec przeprowadzenie inwentaryzacji bazy agroturystycznej na terenie gmin z obszaru Lokalnej Grupy Działania, tj.: Baćkowice, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów i Waśniów.
W związku z powyższym z poszczególnymi gospodarstwami będzie się kontaktować pani Monika Goliat (tel. 508 723 755 lub 41 30 74 943) w celu umówienia spotkania.
Podczas spotkania zostanie wypełniona ankieta nt. państwa gospodarstwa agroturystycznego m.in. ilość pokoi, ich standard, itp., a także zostaną wykonane jego zdjęcia, które następnie będą wykorzystane do promocji państwa gospodarstwa agroturystycznego oraz regionu w folderach, stronach internetowych i innych publikacjach Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.
Koszty inwentaryzacji jak również materiałów promocyjnych zostaną pokryte przez Stowarzyszenie ze środków Lokalnej Strategii Rozwoju finansowanej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.