2010-06-10 13:58:04

Przedłużenie naboru fiszek projektowych dla działania Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej wydłuża nabór fiszek projektowych dla działania "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 do 30 lipca 2010 r.

Konkurs w ramach powyższego działania zostanie ogłoszony w trzecim kwartale br. Zebrane fiszki pozwolą nam określić rzeczywiste zapotrzebowanie na dofinansowanie rolników w celu uruchomienia działalności gospodarczej. Ponadto pozwoli nam przygotować zakres świadczonych usług doradczych, spotkań informacyjnych i szkoleń do Państwa potrzeb. Wszystkich rolników zainteresowanych otrzymaniem wsparcia na uruchomienie własnej działalności gospodarczej zachęcamy do składania fiszek projektowych i osobistego kontaktu z Doradcą lokalnym - Sławomirem Miechowiczem. Wypełnione komputerowo fiszki projektowe należy składać osobiście lub pocztą do 30.07.2010 r. na adres:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej

ul. Słupska 3, 26-025 Łagów

z dopiskiem "Fiszka projektowa".

Szczegółowe informacje na temat zakresu działania Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Lokalna Strategia Rozwoju/Różnicowanie.

Do pobrania:

Fiszka projektowa dla działania Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej