2010-07-08 12:35:29

Ognisko integracyjne członków Stowarzyszenia

2 lipca br. w godzinach popołudniowych w miejscowości Sędek gm. Łagów tuż obok Ośrodka Twórczości Ludowej odbyło się ognisko integracyjne członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej. Miło nam, iż pomimo natłoku obowiązków członkowie znaleźli czas by razem móc wspólnie pobiesiadować. Atrakcją wieczoru był Zbój Madej, który w sposób niezwykle interesująco zaprezentował wiele konkursów i skeczy przybliżając w ten sposób różne aspekty tradycji regionu świętokrzyskiego. Cudowna pogoda, miłe otoczenie, pyszny regionalny poczęstunek i atrakcja – Zbój Madej, wszystko to spowodowało, że uczestnicy ogniska czuli się jak „u siebie”.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za niezapomniane chwile i liczymy, że przy następnym ognisku będzie nas jeszcze więcej.