2010-09-22 08:49:07

III Forum organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy na III Forum Organizacji Pozarządowych działających na terenie Gmin: Baćkowice, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów i Waśniów, które odbędzie się 24 września 2010 r. o godz. 13:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Łagowie.

W programie spotkania:

• Informacje o konkursie na "Małe projekty" - nowe zasady przyznawania dotacji

• Inkubator Małych Projektów - plan wsparcia organizacji na przyszły rok.

• Dyskusja na temat współpracy ngo,

• Sprawy różne.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej jako Lokalna Grupa Działania po raz kolejny organizuję kwartalne spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie LGD. Spotkanie mają na celu podniesienie aktywności lokalnej, wymianę doświadczeń, zintegrowanie środowiska organizacji pozarządowych oraz wspólne planowanie działań.

Serdecznie proszę o przekazanie informacji o spotkaniu innym członkom Państwa organizacji. Proszę również o informacje ile osób z Państwa organizacji weźmie udział w Forum. Informacje należy przekazać na adres e-mail: s.miechowicz@lgd-srws.pl lub pod nr tel: 41 30 74 938.