2010-10-21 10:56:36

Zaproszenie na konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Produktów Turystycznych Partnerstwa

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej przystępuje do opracowania Strategii rozwoju produktów turystycznych partnerstwa tworzonego przez Lokalne Grupy Działania: Białe Ługi, Dorzecze Bobrzy, Krzemienny Krąg, Nad Czarną i Pilicą, Wokół Łysej Góry, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy właścicieli gospodarstw agroturystycznych, firmy i organizacje pozarządowe działające w sektorze turystycznym na konsultacje społeczne - Strategii Rozwoju Produktów Turystycznych Partnerstwa, które odbędą się 28 października 2010 r. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudkach, ul. Stanisława Staszica 8, gm. Nowa Słupia.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału do 25 października 2010 r.
tel: (041) 30 74 938,