2010-10-25 09:30:34

Bibliotekarz Roku 2009

Fot. nr 296 -Teresa Sobczak – członkini Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, został wyróżniona oraz nagrodzona tytułem Bibliotekarza roku 2009 za inicjatywy mające na celu poszerzenie oferty biblioteki, promocji książki i czytelnictwa oraz zmianę wizerunku biblioteki w środowisku lokalnym. Konkurs zorganizowany został przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną, Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz Urząd Marszałkowski w Kielcach. Pani Teresa na co dzień pracuje jako dyrektor w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pawłowie. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie laureatom konkursu statuetek odbyło się na Forum Bibliotekarzy Województwa Świętokrzyskiego. Zarząd z dyrektorem i pracownikami biura Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej serdecznie gratuluje Pani Teresie i życzy kolejnych sukcesów zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.