2013-01-26 10:43:05

Wyjaśnienia dot. postępowanie 130108/SP/01

1. Ze względu na licznie wpływające pytania, uwagi dot. przepustowości Internetu zamawiający dopuszcza organizację konferencji w sali, w której gwarantowana będzie przepustowość 4 mb/s.

2. W pkt. 8.3 zaproszenia do skąłdania ofert omyłkowo została zapisana nazawa konferencji. Oferty należy umieścić w jednej zapieczętowanej lub w inny trwały sposób zabezpieczonej kopercie oznaczonej w następujący sposób:

"Konferencja promująca Program Lojalnościowy Szlak Przygody

Znak postępowania 130108/SP/01"

"Nie otwierać przed godz. 12:00 w dniu 31 stycznia 2013 r."

3. Odpowiedzi na napływajace pytania:

Pyt.: Czy przerwa kawowa przewidziana jest jako jednorazowa czy ciągła /podczas całekj konferencji/?

Odp.: Przerwa kawowa w formie ciągłej. Uczestnicy konferencji po rejestracji mają mieć możliwość skorzystania z kawy, herbaty, napoi, ciastek i zabrania ich do stołu konferencyjnego.

Pyt.: Czy obiad ma być serwowany czy w formie bufetowej.

Odp.: Obiad serwowany.

Pyt.: W jakich godzinach będzie odbywać się konferencja z udziałem uczestników?

Odp.: Godziny konferencji nie są jeszcze ustalone. Obiekt ze względów organizacyjnych ma być udostępniony od godz. porannych do wieczornych.