2012-02-17 08:16:26

Wyjaśnienia dot. postępowania 120201/SE/01

W związku z zapytaniami dotyczącymi treści zaproszenia do składania ofert w ramach postępowania 120201/SE/01, Zamawiający informuje, iż w przypadku materiałów promocyjnych mikrogabarytowych lub wieloelementowych i takich, dla których technicznie nie ma możliwości zastosowania pełnego wariantu znakowania zawierającego logo Stowarzyszenia oraz logotypy Unijne (flaga UE, logo Leader, logo PROW) dopuszcza się:
• rozdzielenie logotypów dwustronnie,
• umieszczenie logotypów na opakowaniu każdego gadżetu (w przypadku gdy dany gadżet posiada opakowanie),
• umieszczenie logotypów w różnych elementach danego gadżetu (np. logo SRWŚ na filiżance, loga UE na spodku).
Dopuszcza się również inne rozwiązania, których zastosowanie musi zostać poprzedzone akceptacją Zamawiającego.