2013-02-06 08:56:10

Postępowanie 130122/SE/01

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż zakończono ocenę ofert w prowadzonym postępowaniu ofertowym na „Opracowanie i druk zaproszeń oraz ich dostawa do siedziby prowadzącego postępowanie”, znak postępowania 130122/SE/01.

Do zamawiającego wpłynęły 2 oferty:

1. AGENCJA POLIGRAFICZNO – REKLAMOWA GRAPHICS w Kielcach,
2. Biuro reklamy i promocji Katarzyna Batko i Spółka s.c. w Sandomierzu.

Oferty spełniły warunki postawione w zaproszeniu do składania ofert.
Kryterium wyboru oferty była cena realizacji usługi.

Wykonawcy zaproponowali realizację usługi na kwote brutto:
1. AGENCJA POLIGRAFICZNO – REKLAMOWA GRAPHICS w  Kielcach (na kwotę 1 451,40 zł.),
2. Biuro reklamy i promocji Katarzyna Batko i Spółka s.c. w Sandomierzu (na kwotę 762,60 zł.).

Spośród złożonych ofert, zgodnie z wymogami określonymi w zaproszeniu do składania ofert, najkorzystniejszą ofertę złożyło Biuro reklamy i promocji Katarzyna Batko i Spółka s.c. w Sandomierzu, któremu udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w zaproszeniu do składania ofert.