2013-06-18 15:14:36

UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA NR 130408/MPW/POKL5.4.2/01

Dyrektor biura Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż wyniku zapytania ofertowego nr 130408/MPW/POKL5.4.2/01 dotyczącego  przeprowadzenie szkoleń z zakresu dwóch cyklów:

1. Ekspert Zarządzania Strategicznego

2. Ekspert Marketingu Regionalnego

nie dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty spośród złożonych w wyznaczonym terminie.

Uzasadnienie:

W ramach przeprowadzonego Zapytania ofertowego nr 130408/MPW/POKL5.4.2/01 wpłynęło 5 ofert poprawnych pod względem formalnym:

1. 1.      Planet PR – Immoqee (konsorcjum)
  2. 2.      Biznes Edukator
  3. 3.      Świętokrzyskie Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej
  4. 4.      Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
  5. 5.      Locativo Sp. z o.o.

Kryterium wyboru Wykonawcy w 60% stanowiła cena, w 40% stanowiło doświadczenie mierzone w ilości przeprowadzonych szkoleń bądź usług doradczych tematycznie zgodnych ze szkoleniami stanowiącymi przedmiot zapytania ofertowego oraz ilość przygotowanych i udokumentowanych strategii marketingowych dla regionu.

Najwyższą liczbę punktów w prowadzonym postępowaniu ofertowym uzyskała firma, której cena złożonej oferty przewyższała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

W związku z powyższym powyższe zapytanie podlega unieważnieniu.

Informacja o wynikach postępowania została przekazana wszystkim oferentom oraz opublikowana na stronach www.swietokrzyskielgd.pl, www.lgd-srws.pl.

Zamówienie współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.4 Rozwój potencjału trzeciego sektora, Poddziałanie 5.4.2 Rozwój dialogu obywatelskiego.