2013-10-21 15:29:11

Wynik postępowania nr 131002/BS/01

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż zakończono ocenę ofert w prowadzonym postępowaniu ofertowym na organizację konferencji "Szlak Przygody Moc Partnerów", znak postępowania 131002/BS/01.

Do Zamawiającego wpłynęły 4  oferty:

1. KEBAB-BAR PIOTR STACHURA, Kielce,

2. HOTEL DAL, Kielce,

3. PTH "JAGA-TOUR", Huta Szklana,

4. HOTEL KAMERALNY, Kielce.

Zamawiający informuje, iż oferty nr 1 i 3 nie spełniały warunków określonych w Zaproszeniu do składania ofert, w związku z powyższym zostały wyłączone z oceny w ramach postępowania.

Kryterium wyboru oferty była cena za realizację usługi. Wykonawcy zaproponowali realizację usługi na kwotę odpowiednio:

1. HOTEL DAL - 7.500 zł,

2. HOTEL KAMERALNY - 4.200 zł.

Spośród złożonych ofert, zgodnie z warunkami określonymi w zaproszeniu, najkorzystniejszą przedstawił Hotel Kameralny Kielce, któremu złożone zostanie zamówienie na realizację konferencji będącej przedmiotem niniejszego postępowania.