2010-12-27 09:52:07

Postępowanie nr 101203/SP/01

W odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert na "Wykonanie elektronicznego systemu rejestracji i oceny wniosków oraz podejmowania uchwał przez organy statutowe Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej - e-LGD" znak postępowania 101203/SP/01 w terminie do 17 grudnia 2010 r. do godz. 12.00 wpłynęły oferty od:
  • Skydata.pl Janus Łukasz,
  • Studio Reklamy MAXDESIGN Marcin Mańka,
  • NET P.C. Maciej Czapluk.
W wyniku sprawdzenia ofert stwierdzono, że w wykazie zrealizowanych usług załączonym do oferty firmy Skydata.pl Janus Łukasz przedstawiono tylko jedną usługę, która swą wartością i zakresem odpowiadała przedmiotowi zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający, zgodnie z pkt. 4 Zaproszenia do składania ofert, postanowił wykluczyć z dalszego postępowania ofertę złożoną przez Skydata.pl Janus Łukasz.
Pozostałe oferty otrzymały następującą liczbę punktów:
Studio Reklamy MAXDESIGN Marcin Mańka:
  • cena - 7 600,00 zł,
  • czas realizacji zamówienia - 28 dni,
  • liczba zrealizowanych usług odpowiadających swym zakresem i wartością przedmiotowi zamówienia - 3,
  • czas nieodpłatnego wsparcia technicznego po upływie wymaganego minimum - 12 mies.,
  • liczba przyznanych punktów - 340.
NET P.C. Maciej Czapluk:
  • cena 43 000,00 zł,
  • czas realizacji zamówienia - 35 dni,
  • liczba przyznanych punktów - 294,5.
Spośród złożonych ofert zgodnie z wymogami określonymi w zaproszeniu do składania ofert wybrano najkorzystniejszą ofertę, która została złożona przez Studio Reklamy MAXDESIGN Macin Mańka.