2011-06-22 14:53:06

Postępowanie nr 110524/MSP/POKL5.4.2

W odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie szkoleń z zakresu dwóch cyklów: 1. Ekspert Zarządzania Strategicznego oraz 2. Ekspert Marketingu Regionalnego, znak postępowania 110524/MSP/POKL5.4.2/01 w terminie do 20 czerwca 2011 r. do godz. 14.00 do Zamawiającego wpłynęły 3 oferty:

• Planet PR Łukasz Wilczyński
  • 2ab Agnieszka i Leszek Nowak
  • Pro-Inspiracja.pl Rafał Graczkowski

W wyniku weryfikacji ofert stwierdzono, iż w wykazie zrealizowanych usług, załączonym do oferty firmy Pro-Inspiracja.pl Rafał Graczkowski nie przedstawiono wymaganego doświadczenia. Ponadto w wykazie osób, które uczestniczyć będą w wykonywaniu zamówienia nie wykazano osoby z wykształceniem wyższym psychologicznym do prowadzenia szkolenia „Metody rozwiązywania konfliktów” oraz osoby z wykształceniem wyższym informatycznym do prowadzenia szkolenia „Internet jako skuteczne narzędzie promocji”. Pomimo pisemnego wezwania do uzupełnienia oferty, niniejsze wykazy nie zostały uzupełnione. Powyższe okoliczności stanowią podstawę wykluczenia oferty firmy Pro-Inspiracja.pl Rafał Graczkowski z dalszego postępowania.

Pozostałe oferty otrzymały następującą liczbę punktów:

Planet PR Łukasz Wilczyński:

- Cena brutto – 37 320,00 zł;

- liczba przeprowadzonych szkoleń bądź usług doradczych tematycznie zgodnych ze szkoleniami stanowiącymi przedmiot zapytania ofertowego oraz ilość przygotowanych i udokumentowanych strategii marketingowych dla regionu – 39;

Wykonawca wykazał w ofercie 45 usług tematycznie zgodnych ze szkoleniami stanowiącymi przedmiot zapytania ofertowego, niemniej jednak 6 usług nie zostało stosownie udokumentowanych, stąd pod uwagę wzięto 39 usług;

- liczba przyznanych punktów – 92,69.

2ab Agnieszka i Leszek Nowak:

- Cena netto – 30 500,00 zł (Wykonawca zwolniony z opłaty podatku VAT);

- liczba przeprowadzonych szkoleń bądź usług doradczych tematycznie zgodnych ze szkoleniami stanowiącymi przedmiot zapytania ofertowego oraz ilość przygotowanych i udokumentowanych strategii marketingowych dla regionu – 14;

Wykonawca wykazał w ofercie 15 usług tematycznie zgodnych ze szkoleniami stanowiącymi przedmiot zapytania ofertowego, niemniej jednak 1 usługa nie została stosownie udokumentowana, stąd pod uwagę wzięto 14 usług;

- liczba przyznanych punktów – 61,54.

Spośród złożonych ofert, zgodnie z wymogami określonymi w zaproszeniu do składania ofert, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Planet PR Łukasz Wilczyński, której udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w zaproszeniu do składania ofert.