2011-07-18 12:20:49

Postępowanie nr 110701/MSP/POKL.5.4.2/01

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż zakończono ocenę ofert w prowadzonym postępowaniu ofertowym na przeprowadzenie audytu procedur stosowanych przez Lokalne Grupy Działania Województwa Świętokrzyskiego (LGD), wykonanie elektronicznego systemu e-LGD rejestracji i oceny wniosków oraz podejmowania uchwał przez organy statutowe LGD, znak postępowania 110701/MSP/POKL.5.4.2/01.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu, do Zamawiającego wpłynęły trzy oferty:

1. MAXDESIGN Marcin Mańka, Kielce
  2. SKYDATA.PL Łukasz Janus, Kielce
  3. Espeo Software Sp. z o.o., Poznań

Analiza ofert pokazała, iż w ofercie firmy SKYDATA.PL wykazana zastała jedynie 1 usługa odpowiadająca swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia oraz nie przedstawiono zaświadczenia wskazanego w pkt 5.2 Zaproszenia do składania ofert. Pomimo pisemnego wezwania do uzupełnienia oferty, niniejsze dokumenty nie zostały dostarczone. Powyższe okoliczności stanowią podstawę wykluczenia oferty firmy SKYDATA.PL z dalszego postępowania, a złożoną ofertę firmy SKYDATA.PL uznaje się za odrzuconą.

Pozostałe oferty otrzymały następującą liczbę punktów:

MAXDESIGN Marcin Mańka:

- Cena brutto – 163 959,00 zł;

- czas realizacji zamówienia – 90 dni;

- doświadczenie – wykazano 4 usługi odpowiadające swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia;

- okres nieodpłatnego wsparcia technicznego – 24 miesiące;

- liczba przyznanych punktów – 75,64.

Espeo Software Sp. z o.o.:

- Cena brutto – 312 420,00 zł;

- czas realizacji zamówienia – 120 dni;

- doświadczenie – wykazano 11 usług odpowiadających swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia;

- okres nieodpłatnego wsparcia technicznego – 60 miesięcy;

- liczba przyznanych punktów – 73,74.

Spośród złożonych ofert, zgodnie z wymogami określonymi w zaproszeniu do składania ofert, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma MAXDESIGN Marcin Mańka, której udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w zaproszeniu do składania ofert.