2011-11-22 12:18:26

Postępowanie nr 111021/SE/01

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż zakończono ocenę ofert w prowadzonym postępowaniu ofertowym na organizację jednodniowej Gali „Społecznie zaangażowanego biznesu”, znak postępowania 111021/SE/01.

Jednocześnie informujemy iż w przedmiotowym postępowaniu, do Zamawiającego wpłynęły dwie oferty:

1.        EXPOL-BIS SP. Jawna Waldemar Pawliszak, Skarżysko Kamienna,

2.        „U Jana” Spółka Jawna, Rudki gm. Nowa Słupia.

Analiza ofert pokazała, iż oferta firmy EXPOL-BIS nie spełnia warunku określonego w pkt. 3.1.1 Zaproszenia do składania ofert, co stanowi podstawę wykluczenia oferty firmy EXPOL-BIS z dalszego postępowania.

Oferta, która wpłynęła od „U Jana” w Rudkach spełnia wymogi określone w zaproszeniu do składania ofert. W związku z powyższym „U Jana” w Rudkach udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w niniejszym zaproszeniu do składania ofert.