2011-12-27 12:15:05

Wyniki postępowania nr 111205/SE/01

Zakończono ocenę ofert w prowadzonym postępowaniu na Wykonanie kalendarzy na 2012 r. oraz ich dostawę na rzecz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, znak postępowania 111205/SE/01.
Do Zamawiającego wpłynęły następujące oferty:
1. Vega Studio ADV, Kwidzyn,
2. LEGRA Sp. z o.o., Kraków,
3. Studio Grafiki i Fotografii Grafficon Marcin Ciesek, Ząbki,
4. Mixmultimedia Magdalena Mróz, Opole,
5. PPH ZAPOL Dmochowski; Sobczyk Sp. J., Szczecin,
6. GREEN FLY Bartłomiej Inglot, Rzeszów,
7. Agencja Reklamowa „KSR” s.c. Aneta Kuch, Joanna Sojecka, Warszawa,
8. EWERGREEN Łukasz Proniewski, Kraków,
9. AGENCJA POLIGRAFICZNO-REKLAMOWA GRAPHICS Adam Pisarski, Kielce,
10. Wydawnictwa Polskiego Związku Niewidomych Sp. z o.o., Warszawa,
11. Agencja Promocyjno Reklamowa COVER, Kielce.

Firma GREEN FLY niezgodnie z pkt. 4.1 Zaproszenia do składania ofert wykazała w swojej ofercie jedynie 2 usługi odpowiadające swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia. Powyższa okoliczność stanowi podstawę wykluczenia oferty firmy GREEN FLY z dalszego postępowania zgodnie z pkt 4.3. Złożoną ofertę firmy GREEN FLY uznaje się zatem za odrzuconą.

Zgodnie z algotrytmem obliczania wartości punktowej, podanym w pkt. 9.3 Zaproszenia do składania ofert, jednym z kryteriów oceny była liczba zrealizowanych przez oferenta usług odpowiadających swym rodzajem i wartością usługom stanowiącym przedmiot zamówienia. Niestety duża część oferentów w załaczniku nr 2 do swojej oferty przedstawiała nam zrealizowane usługi, których wartość była znacznie mniejsza od kwoty za którą oferent proponował zrealizować przedmiotowe zamówienie. Wobec tego przyjęto, że wartość każdej usługi wykazanej w Załaczniku nr 2 musi wynosić co najmniej 75% kwoty zaproponowanej w ofercie. Jeżeli wartość usługi była poniżej 75%, to nie brano jej pod uwagę przy obliczaniu wartości punktowej.

Pozostałe oferty otrzymały następującą liczbę punktów:
1. Vega Studio ADV:
• cena brutto – 12 095,82 zł;
• czas realizacji zamówienia – 22 dni;
• doświadczenie – wykazano 3 usługi z czego zgodnie z pkt. 9.3 Zaproszenia do składania ofert tylko dwie usługi odpowiadają swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 49,60.
2. LEGRA Sp. z o.o.:
• cena brutto – 8 118,00 zł;
• czas realizacji zamówienia – 14 dni;
• doświadczenie – wykazano 6 usług odpowiadających swoim rodzajem  i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 83,05.
3. Studio Grafiki i Fotografii Grafficon Marcin Ciesek:
• cena brutto – 15 270,00 zł;
• czas realizacji zamówienia – 12 dni;
• doświadczenie – wykazano 5 usług z czego zgodnie z pkt. 9.3 Zaproszenia do składania ofert żadna usługa nie odpowiada swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia.
• liczba przyznanych punktów – 41,39.
4. Mixmultimedia Magdalena Mróz:
• cena brutto – 8 733,00 zł;
• czas realizacji zamówienia – 19 dni;
• doświadczenie – wykazano 4 usługi odpowiadające swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 70,77.
5. PPH ZAPOL Dmochowski; Sobczyk Sp. J.:
• cena brutto – 10 774,80 zł;
• czas realizacji zamówienia – 7 dni;
• doświadczenie – wykazano 3 usługi odpowiadające swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 70,69.
6. Agencja Reklamowa „KSR” s.c. Aneta Kuch, Joanna Sojecka:
• cena brutto – 12 819,06 zł;
• czas realizacji zamówienia – 14 dni;
• doświadczenie – wykazano 3 usługi  z czego zgodnie z pkt 9.3 Zaproszenia do składania ofert tylko dwie usługi odpowiadają swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 51,12.
7. EWERGREEN Łukasz Proniewski:
• cena brutto – 12 715,13 zł;
• czas realizacji zamówienia – 11 dni;
• doświadczenie – wykazano 3 usługi z czego zgodnie z pkt 9.3 Zaproszenia do składania ofert tylko dwie usługi odpowiadają swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 54,14.
8. AGENCJA POLIGRAFICZNO-REKLAMOWA GRAPHICS Adam Pisarski:
• cena brutto – 12 054,00 zł;
• czas realizacji zamówienia – 11 dni;
• doświadczenie – wykazano 11 usług, z czego zgodnie z pkt. 9.3 Zaproszenia do składania ofert tylko siedem usług odpowiada swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 70,38.
9. Wydawnictwa Polskiego Związku Niewidomych Sp. z o.o.:
• cena brutto – 7 564,50 zł;
• czas realizacji zamówienia – 7 dni;
• doświadczenie – wykazano 3 usługi z czego zgodnie z pkt 9.3 Zaproszenia do składani ofert  żadna usługa nie odpowiada swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 80,00.
10. Agencja Promocyjno Reklamowa COVER:
• cena brutto – 7 896,60 zł;
• czas realizacji zamówienia – 21 dni;
• doświadczenie – wykazano 3 usługi odpowiadające swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 72,71.

Spośród złożonych ofert, zgodnie z wymogami określonymi w zaproszeniu do składania ofert, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma LEGRA Sp z o.o., której udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w zaproszeniu do składania ofert.