2012-06-01 12:14:28

Wynik postępowanie znak: 120517/SE/01

W odpowiedzi na Zaproszenie do składania ofert pn. „Organizacja pobytu grupy szkoleniowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej” znak postępowania 120517/SE/01.
Do Zamawiającego wpłynęły następujące oferty:
1. Hotel Paradiso Ziółkowski Piotr w Suchedniowie,
2. Hotel Prezydent Medical SPA&Wellness w Krynicy-Zdrój,
3. F.P.H.U. „AMIR” Maciej Urbańczyk Ośrodek „MADOHORA” w Ślemieniu k/Żywca,
4. ABP PODHALE SP.Z O.O. w Białce Tatrzańskiej,
5. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Wężyk w Hrubieszowie.
Ponadto do siedziby Stowarzyszenia w dniu 1 czerwca 2012 r. wpłynęła oferta złożona przez Hotel KLIMEK SPA w Muszynie. W związku z tym, iż oferta ta wpłynęła po terminie składania ofert zostaje ona odrzucona przez Zamawiającego.

Zamawiający przed sprawdzeniem ofert porównał odległości od siedzimy Stowarzyszenia, tj. z Łagowa (woj. Świętokrzyskie) do miejsc lokalizacji ośrodków wypoczynkowych na stronach Internetowych: www.zumi.pl oraz www.maps.google.pl. Stwierdzono, iż odległości ośrodków przedstawiających swoje oferty mieszczą się w granicy określonej w pkt. 3.1.2. przedmiotowego zapytania ofertowego.

Spośród złożonych ofert, zgodnie z wymogami określonymi w Zaproszeniu do składania ofert najkorzystniejsza oferta złożona została przez F.P.H.U. „AMIR” Maciej Urbańczyk Ośrodek „MADOHORA” na kwotę - 7 722,00 zł., której udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w Zaproszeniu do składania ofert.