2012-06-12 14:51:40

Wynik Postępowania znak:120521/SE/01

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż zakończono ocenę ofert w prowadzonym postępowaniu ofertowym „Przeprowadzenie szkolenia z zakresu Planowanie strategiczne”, znak postępowania 120521/SE/01.

Do Zamawiającego wpłynęły następujące oferty:
1. VENTO Public Relations – Kielce,
2. PM Sp. z o.o. – Kraków,
3. ARACHNEA – Znawcy Sieci – Wrocław,
4. Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska - Kraków,
5. ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER – Kraków,
6. Projekt Paweł Walczyszyn – Bieliny.

Informacje dot. algorytmu obliczania wartości punktowej:
Zgodnie z algorytmem obliczania wartości punktowej, podanym w pkt. 9.3 Zaproszenia do składania ofert, jednym z kryteriów oceny była liczba zrealizowanych przez oferenta usług odpowiadających swym rodzajem i wartością usługom stanowiącym przedmiot zamówienia. Przy czym zgodnie z pkt. 4.1 „wartością” zostaje uznana usługa, której koszt nie będzie mniejszy niż 80% ceny podanej w ofercie przygotowanej w ramach odpowiedzi na niniejsze zaproszenie do składania ofert. W związku z powyższym w przypadku oferty złożonej przez Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska – Kraków w załączniku nr 2 niniejszego zapytania ofertowego wartość dwóch zrealizowanych usług okazała się mniejsza niż 80% ceny oferowanej. W związku z tym usługi te nie wzięto pod uwagę przy obliczaniu wartości punktowej tej oferty.
Ponadto informujemy, iż w przypadku oferty złożonej przez ARACHNEA – Znawcy Sieci niezgodnie z pkt. 4.1 Zaproszenia do składania ofert wykazana została jedynie jedna usługa. Powyższa okoliczność stanowi podstawę wykluczenia oferty z dalszego postępowania zgodnie z pkt. 4.3. Złożoną ofertę ARACHNEA – Znawcy Sieci – uznano zatem za odrzuconą.

Pozostałe oferty otrzymały następującą liczbę punktów:
1. VENTO Public Relations – Kielce:
• cena brutto – 2 460,00 zł;
• doświadczenie – wykazano 4 usługi odpowiadające swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• wartość wszystkich zrealizowanych usług – 153 500,00 zł.,
• liczba przyznanych punktów – 32,38.
2. PM Sp. z o.o. – Kraków:
• cena brutto – 1 845,00 zł;
• doświadczenie – wykazano 3 usługi odpowiadające swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• wartość wszystkich zrealizowanych usług – 10 590,82 zł.,
• liczba przyznanych punktów – 42,05.
3. Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska – Kraków:
• cena brutto – 6 100,80 zł;
• doświadczenie – wykazano 7 usług odpowiadających swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• wartość wszystkich zrealizowanych usług – 104 165,00 zł.,
• liczba przyznanych punktów – 13,75.
4. ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER – Kraków:
• cena brutto – 3 940,00 zł;
• wartość wszystkich zrealizowanych usług – 42 978,00 zł.,
• liczba przyznanych punktów – 19,85.
5. Projekt Paweł Walczyszyn – Bieliny:
• cena brutto – 1 107,00 zł;
• doświadczenie – wykazano 47 usług odpowiadających swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• wartość wszystkich zrealizowanych usług – 445 413,00 zł.,
• liczba przyznanych punktów – 100.

Spośród złożonych ofert, zgodnie z wymogami określonymi w zaproszeniu do składania ofert, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Projekt Paweł Walczyszyn , której udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w zaproszeniu do składania ofert.