2012-07-31 10:16:29

Rozstrzygnięcie postępowania nr 120702/MPW/POKL5.4.2/01

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż zakończono ocenę ofert w prowadzonym w ramach projektu pn. „Wsparcie sieci lokalnych grup działania województwa świętokrzyskiego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Priorytet V, Działanie 5.4, Poddziałanie 5.4.2 postępowaniu ofertowym na usługę hotelarsko-gastronomiczną dla grupy szkoleniowej w terminach 20 – 21 sierpnia 2012 r. oraz 17 – 18 września 2012 r., znak postępowania 120702/MPW/POKL.5.4.2/01.

W przedmiotowym postępowaniu, do Zamawiającego wpłynęły oferty od trzech potencjalnych Wykonawców:

1. Hotel „Pod Złotą Różą”, Kielce

2. Przedsiębiorstwo Turystyczne Łysogóry Sp. z o.o., Hotel Kongresowo-Eventowy Łysogóry, Kielce

3. UpHotel S.C., Jelenia Góra dysponujący potencjałem technicznym i osobowym Hotelu „Ameliówka***” z siedzibą w Mąchocicach Kapitulnych

Oferty Hotelu „Pod Złotą Różą” oraz Hotelu Kongresowo-Eventowego Łysogóry spełniły postawione w zaproszeniu do składania ofert warunki. W trakcie analizy złożonych ofert powstały wątpliwości, czy UpHotel S.C. posiada uprawnienia do wykonywania działalności/świadczenia usługi obejmującej przedmiot zamówienia oraz posiada potencjał techniczny i osobowy do wykonania zamówienia. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca wykazał jednak, że przy wykonaniu usługi UpHotel S.C. dysponował będzie zasobami Hotelu „Ameliówka***” z siedzibą w Mąchocicach Kapitulnych, stąd uznano ofertę UpHotel S.C. za spełniającą postawione w zaproszeniu do składania ofert warunki. W załączeniu zamieszczono opinię prawną w przedmiotowej kwestii, wydaną przez adwokata p. Tomasza Żelechowskiego.

Oferty złożone w ramach postępowania nr 120702/MPW/POKL5.4.2/01 otrzymały następującą liczbę punktów:

Hotel „Pod Złotą Różą”

- cena brutto – 9 936,00 zł;

- liczba bezpłatnych usług świadczonych przez oferenta w celu zagospodarowania wolnego czasu na terenie obiektu/hotelu/restauracji – 3 usługi

- liczba przyznanych punktów – 97,90 pkt.

Hotel Kongresowo-Eventowy Łysogóry

- cena brutto – 11 168,00 zł;

- liczba bezpłatnych usług świadczonych przez oferenta w celu zagospodarowania wolnego czasu na terenie obiektu/hotelu/restauracji – 2 usługi

- liczba przyznanych punktów – 84,87 pkt.

UpHotel S.C.

- cena brutto – 9 704,00 zł;

- liczba przyznanych punktów – 100 pkt.

Spośród złożonych ofert, zgodnie z wymogami określonymi w zaproszeniu do składania ofert, najkorzystniejszą ofertę złożył UpHotel S.C., któremu udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w zaproszeniu do składania ofert nr 120702/MPW/POKL5.4.2/01.