2012-10-09 12:54:59

Wynik Postępowania znak: 120907/SM/01

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż zakończono ocenę ofert w prowadzonym postępowaniu ofertowym na organizację jednodniowej Gali "Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu", znak postępowania 120907/SM/01.

Do zamawiającego wpłynęły 2 oferty:

1. Centrum Wypoczynku, Szkolenia, Promocji Kultury i Sportu "GOŁOBORZE" Jerzy Skrabacz - Rudki,

2. KAMRAT KONSULTING - Zielona Góra

Kryterium wyboru oferty była cena realizacji usługi.

Wykonawcy zaproponowali realizację usługi za kwotę brutto:

1. Centrum Wypoczynku, Szkolenia, Promocji Kultury i Sportu "GOŁOBORZE" - 7200,00 zł

2. KAMRAT KONSULTING - 18 580,00 zł.

Spośród złożonych ofert, zgodnie z wymogami określonymi w zaproszeniu do składania ofert, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma  Centrum Wypoczynku, Szkolenia, Promocji Kultury i Sportu "GOŁOBORZE" Jerzy Skrabacz  , której udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w zaproszeniu do składania ofert.