2012-12-28 09:12:16

Wynik Postępowania znak: 121210/MZ/01

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż zakończono ocenę ofert w prowadzonym postępowaniu ofertowym „Wykonanie kalendarzy na 2013 r. oraz ich dostawa na rzecz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej” znak postępowania 121210/MZ/01.

Do Zamawiającego wpłynęły następujące oferty:
1. Drukarnia AGPRESS, Biała;
2. Agencja Poligraficzno-Reklamowa Graphics, Kielce;
3. BIMART S.C., Wałbrzych;
4. „LEGRA” Sp. z o.o., Kraków;
5. Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” Sp. z o.o., Olsztyn;
6. PPHU „LIR” Elżbieta Zajet Biuro Reklamy, Elbląg;
7. Evergreen Łukasz Proniewski, Kraków;
8. Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o., Częstochowa.

Informacje dot. algorytmu obliczania wartości punktowej:
Zgodnie z algorytmem obliczania wartości punktowej, podanym w pkt. 9.3 Zaproszenia do składania ofert, kryterium stanowiły:
Cena – 70%
Doświadczenie – 30 %, przy czym doświadczenie liczone było jako liczba zrealizowanych przez oferenta usług odpowiadających swym rodzajem i wartością usługom stanowiącym przedmiot zamówienia. Zgodnie z pkt. 4.1 usługa odpowiadającą swoim rodzajem to taka, której zakres jest podobny do zakresu określonego w pkt. 2 Zaproszenia do składania ofert, zaś za usługę odpowiadającą wartością uznaje się usługę, której koszt nie będzie mniejszy niż 80% ceny podanej w ofercie, przygotowanej w ramach odpowiedzi na niniejsze zaproszenie do składania ofert.

Zamawiający w Zaproszeniu do składania ofert, Znak postępowania 121210/MZ/01, w pkt. 4.1 wymagał doświadczenia w wykonaniu min. 3 usług odpowiadających rodzajem usłudze stanowiącej przedmiot zamówienia oraz wartością zaoferowanej w ofercie cenie. Oferty: Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o., Częstochowa oraz PPHU „LIR” Elżbieta Zajet Biuro Reklamy, Elbląg nie spełniły niniejszego wymogu, stąd zostały wykluczone z dalszego postępowania zgodnie z pkt. 4.3 Zaproszenia do składania ofert. Niniejsze oferty uznaje się za odrzucone. W ofercie firmy BIMART S.C., Wałbrzych wykazano 3 usługi, spośród których 1 usługa nie odpowiada wartością zaproponowanej w ofercie cenie, stąd w ocenie oferty wzięto pod uwagę jedynie 2 usługi poświadczające doświadczenie danego Wykonawcy. Mając na uwadze powyższe oferta firmy BIMART S.C. została wykluczona z dalszego postępowania zgodnie z pkt. 4.3 Zaproszenia do składania ofert.

Pozostałe oferty otrzymały następującą liczbę punktów:
1. Drukarnia AGPRESS, Biała

• cena brutto – 12 177,00 zł;
• doświadczenie – wykazano 6 usług odpowiadających swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 92,10.

2. Agencja Poligraficzno-Reklamowa Graphics, Kielce
• cena brutto – 11 549,70 zł;
• doświadczenie – wykazano 7 usług odpowiadających swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 100.

3. „LEGRA” Sp. z o.o., Kraków
• cena brutto – 13 284,00 zł;
• doświadczenie – wykazano 3 usługi odpowiadające swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia;
• liczba przyznanych punktów – 73,72.

4. Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” Sp. z o.o., Olsztyn
• cena brutto – 11 660,40 zł;
• liczba przyznanych punktów – 95,04.

5. Evergreen Łukasz Proniewski, Kraków
• cena brutto – 11 869,50 zł;
• liczba przyznanych punktów – 80,97.

Spośród złożonych ofert, zgodnie z wymogami określonymi w zaproszeniu do składania ofert, najkorzystniejszą ofertę złożyła Agencja Poligraficzno-Reklamowa Graphics, której udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w zaproszeniu do składania ofert.