2011-03-03 13:03:46

Sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

W dniu 15 lutego 2011 r. odbyło się Sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, które otworzył Prezes Stowarzyszenia Zdzisław Zwoliński. Przewodniczącym Walnego Zebrania wybrany został jednogłośnie Piotr Sadłocha, a Sekretarzem Sławomir Miechowicz. Po przedstawieniu przez Zdzisława Zwolińskiego sprawozdania z działalności Stowarzyszenia za 2010 r. reprezentujący Komisję Rewizyjną Jacek Gaździk rekomendował udzielenie absolutorium Zarządowi. Następnie na wniosek Zarządu zmieniony został Statut Stowarzyszenia. W dalszej kolejności po przedstawieniu przez Piotra Sadłochę zasad wyboru Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz Rady Programowej zebrani zgłaszali kandydatury, następnie po krótkiej prezentacji kandydatów jak również dyskusji przystąpiono do głosowania tajnego w ramach, którego wybrano m.in. Zarząd, tworzą go przedstawiciele wszystkich gmin należących do Stowarzyszenia w następującym składzie:
• Prezesem Zarządu Stowarzyszenia został ponownie Zdzisław Zwoliński,
• Wiceprezesem - Stanisław Masternak,
• Skarbnikiem - Danuta Fijas,
• Członkami: Barbara Ciesek, Stanisław Nowacki, Wiesława Wójcik.
Do Rady Programowej Stowarzyszenia weszli: Agnieszka Widz, Anna Kucharska, Sylwester Orczyk, Tomasz Margula, Dariusz Stanecki, Teresa Sobczak, Paweł Kudłacz, Agnieszka Sadłocha, Wiesław Frejlich, Kazimierz Jacek Kuczyński, Bożena Ogonowska, Sylwester Grąkowski.
Wybrani zostali również członkowie Komisji Rewizyjnej w składzie: Jacek Gaździk, Anna Krowińska, Mirosław Duda.
Wszystkim przybyłym dziękujemy za aktywne uczestnictwo w obradach.

Treść wszystkich podjętych uchwał podczas  dostępna jest w zakładkach: Stowarzyszenie/Walne Zebranie/Podjęte Uchwały.