2011-05-05 14:54:26

III Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2011 już za nami

W dniach 15 – 17 kwietnia 2011 r. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej promowało wszelkie atrakcje turystyczne obszaru gmin: Baćkowice, Brody, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów oraz Waśniów podczas III Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2011 w Kielcach.
Wystrój naszego stoiska, które przyciągało wielu zwiedzających, przygotowane zostało przez Tomasza Maksymiljana Kuczyńskiego. Koła Gospodyń Wiejskich z Waśniowa, Piotrowa (gm. Łagów) oraz gmina Brody przygotowały smaczny poczęstunek, którym częstowano odwiedzających nasze stoisko. Bogato prezentowały się zwłaszcza ozdoby wielkanocne wykonane ręcznie przez panie z Piotrowa, jak również kolorowe ozdoby z bibuły wykonane przez panią Dorotę Bernat z Adamowa (gm. Brody). Czynny udział wzięli również przedstawiciele gminy: Brody, Łagów, Nowej Słupi oraz  Pawłowa. Swą obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele władzy gminnych: Wójt Gminy Brody - Andrzej Przygoda, oraz Wójt Gminy Łagów - Małgorzata Orłowska - Masternak.

Wszystkim zwiedzającym jak również osobom zaangażowanym w organizację stoiska serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie za rok.