2011-09-26 14:13:06

ZRÓB ZDJĘCIE I WYGRAJ! Konkurs fotograficzny

W konkursie fotograficznym organizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej może wziąć udział każdy: nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą czy amatorem. Ważne, by tematyka zdjęć pokazywała przyrodę, architekturę czy dziedzictwo historyczno-kulturowe gmin: Baćkowice, Brody, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów.

Organizatorzy przygotowali nagrody, których łączna wartość
wyniesie 5 000 złotych!

Konkurs od 1.06.2011. do 31.10.2011 r.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie wystarczy wykonać nie więcej niż 3 fotografie i zgłosić każdą z nich do jednej z kategorii

a) Krajobraz wsi świętokrzyskiej,

b) Architektura wsi świętokrzyskiej,

c) Aktywnie przez świętokrzyskie.

Zdjęcia należy wykonać w jednej z wymienionych wyżej gmin i dostarczyć w formacie JPG (rozdzielczość: min 300 dpi (1400 x 2100 pikseli) oraz w formie odbitek czarno – białych lub kolorowych (wymiary: minimum 18 cm/ 24 cm) do organizatora (pocztą lub bezpośrednio). W UWAGA! Konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie były nigdzie publikowane, ani nie były nagradzane w innych konkursach.

Szczegóły przygotowania zdjęcia do konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Osoby nieletnie muszą pamiętać o dołączeniu pisemnej zgody rodziców na formularzu dołączony do regulaminu.

Wyniki Konkursu zostaną podane na stronie internetowej www.lgd-srws.pl najpóźniej do dnia 15 listopada 2011 r.

Organizatorzy przygotowali nagrody, których łączna wartość wyniesie 5 000 złotych!

Konkurs od 1.06.2011. do 31.10.2011 r.

Jak wziąć udział w konkursie?

a)        Krajobraz wsi świętokrzyskiej,

b)        Architektura wsi świętokrzyskiej,

c)        Aktywnie przez świętokrzyskie.

Zdjęcia należy wykonać w jednej z wymienionych wyżej gmin i dostarczyć w formacie JPG (rozdzielczość: min 300 dpi (2613 x 3900 pikseli) oraz w formie odbitek czarno – białych lub kolorowych (wymiary: minimum 18 cm/ 24 cm) do organizatora (pocztą lub bezpośrednio). W UWAGA! Konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie były nigdzie publikowane, ani nie były nagradzane w innych konkursach.