2011-12-02 14:04:39

OTWARTY KONKURS na wykonanie projektu GADŻETU REGIONALNEGO.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w celu wyróżnienia i popularyzacji najbardziej atrakcyjnego gadżetu promującego walory historyczne, przyrodnicze lub kulturowe obszaru objętego LGD (Baćkowice, Brody, Łagów, Nową Słupię, Pawłów, Waśniów) ogłosiło konkurs na wykonanie projektu gadżetu regionalnego

KONKURS TRWA OD 26.09.2011 DO 10.11.2011 R.

W konkursie może wziąć każdy kto ma pomysł na gadżet, który może promować nasze okolice. Liczą się oryginalność koncepcji, walory estetyczne, łatwość rozpoznania, atrakcyjność formy oraz funkcjonalność.

Organizatorzy przewidzieli nagrodę główną w wysokości 2 000 zł brutto.

Wręczenie nagrody głównej odbędzie się podczas trwania Konferencji Turystycznej promującej ”Szlak Przygody”. Zdobywca nagrody głównej zostanie telefonicznie bądź listownie poinformowany o dokładnym terminie, godzinie oraz miejscu trwania Konferencji.

Wyniki Konkursu zostaną podane na stronie internetowej www.lgd-srws.pl najpóźniej do
dnia 30 listopada 2011 r.

Aby wziąć udział w konkursie należy: zgłosić się pisemnie na formularzu dostępnym poniżej. Zgłoszenia mogą dokonywać osoby indywidualne, lokalni twórcy, firmy, stowarzyszenia, instytucje i organizatorzy turystyki w regionie. Każdy zgłaszający się może podać dowolną ilość projektów, należy jednak pamiętać, że pracę mają wyróżniać i popularyzować walory historyczne, przyrodnicze lub kulturowe obszaru objętego LGD. Ważnym elementem, o którym powinni pamiętać twórcy jest fakt, że koszt wykonania gadżetu wraz z opakowaniem nie może przekroczyć 40 zł brutto za sztukę.

Warunki udziału: