2012-02-24 11:01:33

Zapraszamy na Sprawozdawczo - wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Serdecznie zapraszamy na Zwyczajne Sprawozdawczo – Wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, które odbędzie się w dniu 9 marca 2012 r. o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Brodach, ul. St. Staszica 3; 27-230 Brody.

Porządek Zwyczajnego Sprawozdawczo – Wyborczego Walnego Zebrania przewiduje:
1. Otwarcie obrad.
2. Wybór Przewodniczącego, Sekretarza zebrania oraz Komisji skrutacyjnej.
3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Sprawozdawczego – Wyborczego Walnego Zebrania Członków i jego zdolności do podejmowania uchwał.
4. Przyjęcie porządku obrad.
5. Przedstawienie przez Zarząd sprawozdania za rok 2011.
6. Wystąpienie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia.
7. Podjęcie uchwał w sprawie:
a) udzielenia absolutorium dla Zarządu Stowarzyszenia za rok 2011,
b) uzupełnienia składu Rady Programowej.
8. Przedstawienie planów i zamierzeń do końca 2012 r.
9. Sprawy różne.
10. Przyjęcie protokołu obrad.

Treści projektów uchwał dostępne są na stronie Internetowej www.lgd-srws.pl w zakładce: Stowarzyszenie/Walne Zebranie/ Projekty uchwał. Ze względu na konieczność przeprowadzenia wyborów uzupełniających składu Rady Programowej, prosimy o obowiązkowe przybycie na niniejsze Sprawozdawczo – Wyborcze Walne Zebranie. W przypadku niemożliwości pojawienia się prosimy o udzielenie pełnomocnictwa innemu członkowi Stowarzyszenia, który będzie obecny na Walnym Zebraniu.
Poniżej podajemy listę osób, którym ewentualnie można udzielić pełnomocnictwo:
1. Gmina Baćkowice - Wiesław Frejlich,
2. Gmina Brody - Wiesława Wójcik,
2. Gmina Łagów – Agnieszka Sadłocha, Sławomir Miechowicz, Piotr Sadłocha, Zdzisław Zwoliński. 3. Gmina Nowa Słupia – Danuta Fijas, Agnieszka Widz, Anna Kucharczyk,
4. Gmina Pawłów – Barbara Ciesek, Dariusz Stanecki,
5. Gmina Waśniów – Sylwester Grąkowski, Stanisław Nowacki.

Poniżej załączony został również wzór ww. pełnomocnictwa.

Przypominamy również osobom, które dotychczas nie uregulowały składki członkowskiej za rok 2012 o konieczności wpłacania niniejszej składki. Zgodnie z Uchwałą Zarządu nr 38/2011 z dnia 13.12.2011 r. w sprawie ustalenia wysokości składek członkowskich obowiązuje stawka 15,00 zł., którą należy wpłacić na konto bankowe:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej
ul. Rakowska 5, 26-025 Łagów
Konto bankowe:
BRE Bank S.A. Oddział Korporacyjny Kielce,
ul. Sienkiewicza 2, Kielce
26 1140 2020 0000 2790 1700 1001

W przypadku braku możliwości dojazdu do miejscowości Brody, z przyczyn od Państwa nie zależnych prosimy o taką informację w celu ewentualnego zorganizowania przez Stowarzyszenie transportu. Informacje prosimy kierować pod nr tel. 41 30 74 938 do dnia 2 marca 2012 r.