Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

2012-04-10 09:04:48

Świętokrzyskie na dłużej

 


 

Już niedługo w województwie świętokrzyskim zostanie wdrożony pierwszy w Polsce program lojalnościowy w turystyce.
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej wraz z Partnerami: LGD „Białe Ługi”, LGD „Dorzecze Bobrzy”, LGD „Krzemienny Krąg”, LGD Stowarzyszenie „Nad Czarną Pilicą” oraz Stowarzyszenie „LGD – Wokół Łysej Góry” poszukuje firm, które na ich zlecenie wdrożą elementy projektu Szlak Przygody.
Celem projektu jest zachęcenie turysty odwiedzającego region objęty przez Partnerstwo do wydłużenia pobytu o charakterze turystyczno - rekreacyjnym, skorzystania z oferty podmiotów programu lojalnościowego, ponownego przyjazdu w celach turystyczno – rekreacyjnych oraz odwiedzenia jak największej liczby atrakcji turystycznych prowadzonych przez Partnerów programu lojalnościowego.
Na ten innowacyjny projekt składają się trzy komponenty: wytyczenie Szlaku Przygody, opracowanie, wdrożenie i obsługa programu lojalnościowego oraz promocja szlaku.
Wytyczenie zakłada wykonanie i zamontowanie małych i dużych tablic informacyjnych, znaków kierunkowych oraz stylizowanych przystanków turystycznych. Wszystko po to, aby turysta zmierzając szlakiem miał wiedzę gdzie się znajduje oraz jaka jest historia danego obiektu. Zanim jednak trafi na nasze szlaki będzie mógł odwiedzić stronę internetową oraz FanPage Szlaku Przygody, na którym systematycznie ogłaszane będą konkursy – nagrody za uczestnictwo w nich będzie można zrealizować na trasie Szlaku. Jednak najważniejszym elementem wdrażania przedsięwzięcia będzie program lojalnościowy, który jest innowacyjnym rozwiązaniem dla tego rodzaju produktu turystycznego. Polegał on będzie na zbieraniu punktów na trasie całego Szlaku Przygody i wymianie ich na atrakcyjne nagrody. Będzie jednocześnie dostarczał operatorowi programu danych statystycznych opisujących ruch turystyczny w regionie. Turyści będą mieli możliwość przeżycia niesamowitych przygód w Krainie Talentów, Legend, Natury, Kultury, Wielkich oraz Sacrum i Profanum. Oprócz zwiedzania licznych atrakcji turystycznych, na szlaku będzie można zasmakować w potrawach regionalnych a także wziąć udział w warsztatach i questach.
Projekt „Szlak Przygody” to innowacyjne podejście do liniowego produktu turystycznego skierowanego do osób podróżujących samochodem. Jest on odpowiedzią na potrzeby współczesnego turysty poszukującego wypraw pełnych wrażeń i emocji.

Zaproszenia do składania ofert na poszczególne elementy projektu dostępne na stronie internetowej www.lgd-srws.pl w zakładce Konukrsy/Zapytania ofertowe/Ogłoszenia.


Drukuj

Stowarzyszenie Rozwoju
Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów
tel./fax (041) 30-74-938
e-mail: biuro@lgd-srws.pl
KRS nr: 0000312036


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie
Menu

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Menu