2012-05-22 15:01:03

Ogłaszamy I Edycję Konkursu na Najpiekniejszy Ogród roku 2012

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej ogłasza rozpoczęcie I Edycji Konkursu „Najpiękniejszy ogród roku 2012”.

Warto pochwalić się ogrodem i pokazać jak jest urządzony, ponieważ wizytówką każdego domu jest jego ogród, tworzący niepowtarzalny klimat miejsca, w którym spędzamy wraz z przyjaciółmi, rodziną znaczną część swojego wolnego czasu. Jest wiele pięknych i zadbanych ogrodów na terenie naszego LGD i dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w I Edycji konkursu „Najpiękniejszy ogród roku 2012”.

Najpiękniejsze ogrody nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami, które będą cennym nabytkiem w pielęgnacji ogrodu.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni właściciele ogrodów znajdujących się na terenie gmin: Baćkowice, Brody, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów.

Formularze zgłoszeniowe należy wysyłać do Stowarzyszenia w terminie od 1 czerwca do 15 czerwca br., natomiast zdjęcia ogrodów można dostarczać do 20 lipca br.

O wyborze najpiekniejszego ogrodu zdecyduje Jury Konkursowe w dwóch etapach oceny dokumentacji fotograficznej oraz po odbyciu wizytacji ogrodu zgłoszonych kandydatów.

Nagrody dla laureatów wręczone zostaną podczas Gali Lidera Społecznie Zaangażowanego Biznesu

Dokumenty konkursowe: