2012-05-25 09:41:14

Zaproszamy do udziału w projekcie Akademia Młodego Przewodnika

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej serdecznie zaprasza młodzież w wieku 13 – 17 lat z terenu gminy Łagów do udziału w projekcie

„Akademia Młodego Przewodnika”

realizowanego w ramach ogólnopolskiego programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać szanse 2012”.

Okres realizacji projektu: od 01 września 2012 r. do 30 listopada 2013 r.

Głównym celem projektu jest rozwój umiejętności interpersonalnych 28 osób w wieku 13 – 17 lat z terenu gminy Łagów i gminy Bieliny.

Uczestnicy projektu wezmą udział:

• w 3-dniowym wyjeździe do Bałtowa, w trakcie którego uczestniczyć będą w warsztatach doskonalących umiejętności z zakresu przygotowania questów;

• w warsztatach dziennikarskich, warsztatach wideofilmowania, warsztatach fotograficznych, służących przygotowaniu autorskich questów, dwóch spotów promujących gminy Łagów i Bieliny, albumów z fotografiami regionu;

• comiesięcznych spotkaniach grupy (raz w gminie Bieliny, raz w gminie Łagów) oraz w kwartalnym świętowaniu projektu.

Dla najbardziej wytrwałych uczestników projektu zorganizowany zostanie dwudniowy wyjazd studyjny, do wybranego przez młodzież miejsca na południu kraju.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają transport na comiesięczne spotkania, poczęstunek podczas zajęć oraz przyjazną atmosferę:)

Zgłoszenia przyjmowane są pod nr telefonu 41 343 34 99, kom. 665 762 585 lub drogą e-mailową: m.skrzyniarz-pioro@lgd-srws.pl do dn. 31 maja 2012 r.