2012-06-21 11:54:17

Zaproszenie na szkolenie.

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS
oraz Stowarzyszenie Edukacja przez Internet
serdecznie zapraszają na szkolenie nt.

„Pozyskiwanie dotacji z funduszy unijnych.”

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa świętokrzyskiego – członków, wolontariuszy, pracowników, osób zajmujących się pisaniem projektów, osób pracujących z młodzieżą.

Szkolenie będzie podzielone na dwa bloki:
• Blok I (26.06.2012 r. w godzinach 9.00 – 15.00)
• Blok II (27.06.2012 r. w godzinach 9.00 – 15.00)

Program będzie obejmował następujące zagadnienia:
• podstawowe zasady funkcjonowania funduszy
• metodyka sporządzania wniosków,
• zawartość wniosków,
• zasady kwalifikowania kosztów
• kryteria oceny wniosków: jakościowe, formalne,
• analiza wskaźników produktu, rezultatu i oddziaływania
• rola innowacyjności projektu
• jak uzasadnić trwałość projektu
• polityka regionalna i horyzontalna UE oraz inwestycje priorytetowe
• perspektywa finansowa 2014 – 2020

Szkolenie odbędzie się w budynku Inkubatora Technologicznego Kieleckiego Parku Technologicznego, ul. Olszewskiego 6/1.21, 25 – 663 Kielce

Aby zostać uczestnikiem szkolenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.inkubator.epi.org.pl. Formularze przyjmowane są w Stowarzyszeniu Edukacja przez Internet w biurze projektu „Trasa 78 – ze śląskiego w świętokrzyskie”: Inkubator Technologiczny Kieleckiego Parku Technologicznego, ul. Olszewskiego 6/1.21, 25 – 663 Kielce.

Formularz zgłoszeniowy można także wysłać mailem na adres: inkubator.kielce@epi.org.pl. Złożenie formularza jest równoznaczne ze zgłoszeniem na obydwa bloki. Termin nadsyłania zgłoszeń mija w dn. 25.06.2012 r.

Szkolenie jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe i poczęstunek. W razie pytań prosimy o kontakt: tel. 4131085592

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Trasa 78 – ze śląskiego w świętokrzyskie”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do pobrania: