2012-11-06 10:53:03

Zaproszenie na II Spotkanie Dyskusyjne - Podsumowanie Przeglądu Twórczości Kół Gospodyń Wiejskich. Dyskusja nad wizją dalszego rozwoju lokalnej twórczości artystycznej

Serdecznie zapraszamy na

II Spotkanie Dyskusyjne

pn. „Podsumowanie Przeglądu Twórczości Kół Gospodyń Wiejskich. Dyskusja nad wizją dalszego rozwoju lokalnej twórczości artystycznej”,

które odbędzie się w dn. 22 listopada 2012 r. godz. 12:00

w Świetlicy Wiejskiej budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Mirocicach gmina Nowa Słupia.

W trakcie spotkania wspólnie omówiony zostanie przebieg tegorocznego Przeglądu Twórczości Kół Gospodyń Wiejskich w trakcie, którego podsumowany zostanie każdy z etapów trwania Przeglądu.

Ponadto przeprowadzona zostanie dyskusja nad: znaczeniem działalności kulturalnej kół gospodyń wiejskich oraz wizją dalszego rozwoju lokalnej twórczości artystycznej.

Celem spotkania jest wzmocnienie tożsamości regionalnej oraz ochrony lokalnych tradycji, pieśni ludowych oraz obyczajów przed ich zapomnieniem.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Poniżej przedstawiony został formularz zgloszeniowy, który należy przesłać do dn. 12.11.2012 r.