2012-11-20 10:47:15

Informacja z Gali Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu

Pod honorowym patronatem Wojewody Świętokrzyskiego - Bożentyny Pałki-Koruby oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego - Adama Jarubasa już drugi raz w historii odbyła się w naszym regionie Gala Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu, na której uhonorowani zostali przedsiębiorcy wyróżniający się działalnością prospołeczną.

Uroczysta Gala odbyła się 17 listopada br. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Gołoborze w Rudkach k. Nowej Słupi. Przybyło na nią całe grono zaproszonych Gości, w tym Wójtowie Gmin należących do Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, ubiegłoroczni Laureaci konkursu, jak również przedsiębiorcy prężnie działający na naszym terenie. Nad przebiegiem tego wyjątkowego wieczoru czuwał Pan Michał Pustuła z Radia Planeta Kielce, który na początku Gali oddał głos Prezesowi Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej – Panu Zdzisławowi Zwolińskiemu, który oficjalnie i uroczyście przywitał przybyłych Gości. Następnie głos zabrał Pan Piotr Sadocha – Dyrektor Stowarzyszenia, który przedstawił działalność instytucji.

Zanim przybyli Goście poznali tegorocznych Liderów, rozstrzygnięty został konkurs na „Najpiękniejszy ogród roku 2012”. Laureatami zostali: Barbara Madetko, Edyta Gadowska, Katarzyna Plucińska, Danuta i Marek Kłonica, Bożena Ogonowska oraz Zdzisław Błosiński.

Wyróżnieni w Konkursie na "Najpiękniejszy ogród roku 2012"

Najpiękniejszy ogród należał do Barbary Madetko. Wyróżnieni w tym konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz talony pieniężne.

Po krótkich wystąpieniach prowadzący po raz kolejny przekazał mikrofon Prezesowi Zdzisławowi Zwolińskiemu, który oficjalnie przedstawił szesnastu przedsiębiorców, którzy zostali nominowani do nagrody „Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu”. Nominowani otrzymali kwiaty wraz z listem gratulacyjnym, a następnie spośród nich zostali przedstawieni zwycięzcy konkursu.

Nominowani i nagrodzeni w Konkursie "Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu"

Nagrodę „Lidera Społecznie Zaangażowanego Biznesu” w postaci pamiątkowej statuetki i prawa do darmowej reklamy w ,,Panoramie Gospodarczej” w TVP Kielce otrzymali:

Adam Gierada - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dremwar 2 z gminy Baćkowice

Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu z gminy Baćkowice - Adam Gierada

Mirosław Świrta - Zakład Usług Leśnych Leśnik z gminy Brody

Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu z gminy Brody - Mirosław Świrta

Karina Pietrzak-Warda - Przedsiębiorstwo Kruszywa Pietrzak z gminy Łagów

Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu z gminy Łagów - Karina Pietrzak-Warda

Maciej Aplas - Zakład Urządzeń Metalowych Metalchem z gminy Nowa Słupia

Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu z gminy Nowa Słupia - Maciej Aplas

Jacek Raczyński - Gospodarstwo Rolne Agnieszka Brzezińska z gminy Waśniów

Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu z gminy Waśniów - Jacek Raczyński

Oficjalną część Gali zamknął występ artystyczny zespołu młodzieżowego z Łagowa.

Występ artystyczny młodzieży z Łagowa.

Patronat medialny objęła Telewizja Kielce i Radio Planeta.