Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

2012-09-12 13:56:30

Warsztat autodiagnozy


08 września 2012 r. w ramach projektu "Akademia Młodego Przewodnika" współfinansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności zorganizowano warsztat autodiagnozy dla dwóch 7-osobowych grup młodzieży z gm. Bieliny. Warsztat posłużył uświadomieniu sobie przez młodzież ich mocnych i słabych stron oraz indywidualnego potencjału, predyspozycji i właściwych potrzeb związanych z ich przyszłym życiem zawodowym. Warsztat poprowadzony został przez p. Rafała Graczkowskiego który ma bogate doświadczenie jako trener umiejętności psychospołecznych.

 

Poniżej relacje uczestników warsztatów:

 

Monika Gawęcka: Spotkanie warsztatowe z p. Rafałem Graczkowskim było bardzo interesujące. Według mnie nie był to czas stracony, wręcz przeciwnie... Było to powiązanie zabawy oraz nauki. W I części spotkania budowaliśmy w grupach wieże z papieru i mieliśmy przy tym naprawde dożo frajdy. Zaś w II części spotkania p. Rafał przekazał nam informacje i wskazówki na temat tego co w naszym życiu jest najważniejsze. Uświadomił nam także, że jeśli mamy marzenia i cel w życiu to powinniśmy do tego dążyć. Zainteresowanie tym spotkaniem zawdzięczamy p. Rafałowi, ponieważ jest to człowiek z poczuciem humoru, który umiał sprawić, że wszyscy chętnie go wysłuchaliśmy.

 

Ilona Piotrowska: (...) to była super zabawa (...), dzięki niej mogliśmy uświadomić sobie w jakim stopniu jesteśmy kreatywni jak i czy udaje nam sie zarzadzac innymi. (...) osobiście poważnie już myślałam nad moją przyszłością ale teraz myślę o niej częściej i coraz bardziej chcę dążyć do moich marzeń. Jednym słowem dużo dało to dla mnie i zabawa była przednia a Miły Rafał był prześwietny.

 

Iza Mochocka: Warsztaty autodiagnozy prowadzone przez pana Rafała były bardzo interesujące. (...) Bardzo mi się też podobały wykłady na temat miłości, kryzysu jak i pracy


Drukuj

Stowarzyszenie Rozwoju
Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów
tel./fax (041) 30-74-938
e-mail: biuro@lgd-srws.pl
KRS nr: 0000312036


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie
Menu

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Menu