2013-03-18 12:09:55

Konferencja promująca Program Lojalnościowy Szlak Przygody.

W dniu 7 marca 2013 r. Hotelu Paradiso w Suchedniowie zorganizowana została konferencja promująca Program Lojalnościowy Szlak Przygody.

W konferencji licznie uczestniczyli przedstawiciele branży turystycznej z całego województwa świętokrzyskiego.
W trakcie konferencji Jarosław Kuba Prezes LGD Krzemienny Krąg przedstawił założenia produktu turystycznego Szlak Przygody.
Następnie Piotr Sadłocha Dyrektor biura Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej zaprezentował założenia Programu Lojalnościowego, przedstawiając jednocześnie potencjalnym partnerom programu korzyści płynące ze współpracy. Systemem lojalnościowym objęte będą nie tylko atrakcje turystyczne, ale także usługi Partnerów Szlaku Przygody. Każdy, kto np. skorzysta z noclegu w hotelu, gospodarstwie agroturystycznym, czy zamówi obiad w restauracji uczestniczącej w projekcie, otrzyma dodatkowe punkty na swoją kartę lojalnościową. Dzięki temu turyści będą wybierać właśnie te, konkretne obiekty. Ale to nie jedyne korzyści dla firm, które włączą się w to przedsięwzięcie.
Kolejnym wystapieniem było poruszenie kwestii korzyści płynących dla przedsiebiorcy korzystającego z synergii siecii, które Pan Piotr Lichota Prezes Stowarzyszenia Delta omówił na przykładzie JuraParku w Bałtowie.